Venujte sa nerušene svojim zákazníkom. O bezpečnosť sa postaráme my!

10 dobrých dôvodov, prečo práve DENIOS

10 dobrých dôvodov, prečo práve DENIOS

Používate vo Vašich prevádzkach nebezpečné látky? Alebo v rámci svojej činnosti dohliadate na dodržiavanie bezpečnosti práce? V tom prípade je firma DENIOS kompetentným partnerom práve pre Vás!

1. U nás dostanete vždy kompetentné rady

Naši špecialisti, s ktorými sa môžete poradiť, prekonzultovať podrobnejšie Vaše požiadavky, ale i spolupracovať na rozvoji Vášho projektu, sú Vám vždy k dispozícii.

2. Online nakupovanie? Samozrejme!

Internetový obchod DENIOS je zabezpečený, Vaše dôverné údaje sú chránené.

Náš Online-shop Vám môže ponúknuť tieto prednosti:

  • úplne prehľadný a jednoduchý priebeh vytvárania objednávok,
  • kompletné informácie o nákladoch, kúpnej zmluve, dodaní tovaru atď.,
  • ochranu Vašich osobných údajov.

3. Naše výrobky sú vysoko kvalitné, majú dlhú životnosť a sú bezpečné pri používaní

Mnohé skúšky, povolenia a certifikáty sú toho dôkazom. Pre všetky naše výrobky platí minimálne 2 roky záruka, na vybraný sortiment výrobkov poskytujeme záruku dokonca 5 rokov.

4. Objednávka bez rizika

Garantujeme Vám právo 30-dňovej lehoty na vrátenie tovaru. V prípade, že výrobok nezodpovedá Vašim predstavám, môžete ho bez problémov nepoškodený vymeniť, príp. vrátiť. Nie ste viazaní žiadnou minimálnou hodnotou objednávky.

5. Doprava zdarma pre väčšinu tovaru

Doprava tovaru a jeho balné je okrem označených položiek zdarma. Pri objednávkach do 40,- € bez DPH bude účtované dopravné vo výške 14,- € bez DPH.

6. Nakupujte priamo u špecializovaného výrobcu

Vývoj, konštrukcia i výroba je absolútne v našich rukách, pretože sme priamo výrobcovia. Našim know-how je Vaša bezpečnosť.

7. Sme neustále s Vami

Ako ekonomicky úspešný a stabilný podnik Vám zaručujeme budúcnosť Vašich investícií. Dlhé roky po Vami realizovanom nákupe sme Vám schopní dodať i príslušné náhradné diely a všetky súčiastky podliehajúce opotrebovaniu.

8. O výrobkoch Vás tiež preškolíme

Prostredníctvom zaškolenia na mieste používania výrobku sa postaráme o to, aby Vaši zamestnanci boli pripravení zaobchádzať bezpečne s nebezpečnými látkami. Veľký dôraz kladieme v tejto súvislosti na naše "experimentálne prednášky".

9. Kvalita na prvom mieste

Referencie zo všetkých odvetví a od spoločností s rôznym počtom zamestnancov či už firiem tuzemských alebo medzinárodných, súkromných či štátnych sú dôkazom vysokej kvality výrobkov DENIOS.

10. S nami ste vždy "v obraze"

Informujeme Vás vždy o nových, príp. zmenených zákonných normách. Využite preto prednosti nášho internetového obchodu a objednávajte rýchlo a jednoducho.