DENSORB® alebo "da Vinciho efekt", ktorého sa môžete DOTKNÚŤ!

DENSORB® alebo "da Vinciho efekt", ktorého sa môžete DOTKNÚŤ!

Viete, že ak ponoríte úzku sklenenú trubicu do vody, voda stúpne nahor i napriek pôsobeniu gravitácie? Tomuto javu sa vraví kapilárny efekt alebo ak chcete kapilárny jav, ktorý pozoroval už Leonardo da Vinci.

Presne to isté sa stane keď DENSORB® sorbent absorbuje uniknutú kavpalinu! DENSORB® sorbenty sú založené práve na tomto kapilárnom jave. Kapilárny efekt posiluje súhru kohéznej a adhezívnej sily, teda interakcie povrchového napätia (molekulárnej sily v kvapaline) a medzifosfátového napätia (molekulárnej sily medzi kvapalinou a pevným povchom).

DENSORB® sorbenty v sebe spájajú 3 jedinenčé vlastnosti: ULTRA vysokú absorpčnú kapacitu. NEKOMPROMISNÚ absorpčnú schopnosť a VÝNIMOČNÚ odolnosť voči roztrhnutiu. Spojením týchto jedinečných vlastností v súlade s fyzikálnymi a mechanickými princípmi vzniká JEDINEČNÝ sorbent  DENSORB® - kapilárny efekt, ktorého sa môžete dotknúť!

Objednajte teraz ONLINE


Prísľub jedinečnosti³

Tiež sa cítite zúfalí, keď sa musíte v jednom kuse vyhýbať olejovým škvrnám na podlahe? Podarí sa Vám občas prevrhnúť nádobu s kyselinou? Desí Vás pohľad na tie hory upratovacích handier, ktoré ste na upratovanie uniknutej látky použili a napriek tomu po nich zostala špina a neporiadok? Veď cez tie stohy už ani nedohliadnete na kolegu z vedľajšieho pracoviska!

Čo keby ste dostali do rúk upratovací prostriedok, ktorý NEKOMPROMISNE zachytí každú kvapalinu a po úniku nezostane ani pamiatka ? Prostriedok, ktorý nekvapká, nestrapkajú sa, nepráši ... A vďaka ktorému zase počujete humor kolegov odvedľa a máte hneď príjemnejšie deň!

Objednajte teraz ONLINE

DENSORB® sorbenty ako prísľub JEDINEČNOSTI a KVALITY!

ULTRA vysoká sorpčná kapacita

ULTRA vysoká sorpčná kapacita

DENSORB®sorbenty rýchlo absorbujú až 16x viac kvapaliny, ako je ich vlastná hmotnosť. Sorbenty DENSORB® fungujú na princípe kapilárneho efektu, takže spoľahlivo zachytia i tie najhrozivejšie kaluže vytečených kvapalín. Pre úplné využitie kapacity sorbentu sa kvapalina rovnomerne rozloží vo vnútri sorbentu, takže je kapacita sorbentu úplne využitá do posledného milimetra.

Múdro znížite spotrebu materiálu na upratovanie a zároveň ušetríte náklady na likvidáciu už použitých prostriedkov.

NEKOMPROMISNÁ obsorpčná schopnosť

NEKOMPROMISNÁ obsorpčná schopnosť

Kapilárny efekt stojí tiež za dokonalou absorpčnou schopnosťou DENSORB® sorbentov. Vďaka silnému priľnavému účinku medzi povrchom vlákna a privádzanou kvapalinou sorbenty DENSORB® bezpečne a čisto obsorbujú všetku uniknutú kvapalinu, ktorú už nepustia!

Pracujte v čistote i Vy! Zo sorbentu neunikne ani kvapka a vy budete v suchu a bezpečí.

VÝNIMOČNÁ odolnosť voči roztrhnutiu

VÝNIMOČNÁ odolnosť voči roztrhnutiu

Vysoká odolnosť voči roztrhnutiu i v nasýtenom stave? Áno, aj za tým je kapilárny efekt! Sorbenty DENSORB® Vám budú spoľahlivo slúžiť i v prostredí, kde sa dvere takpovediac nezavrú! Vďaka ochranným vrstvám z nestrapkavého vlákna môžete sorbenty DENSORB® bez obáv použiť ako ochranu podlahy alebo ako podložku pod pracovný stôl.

Neplytvajte časom pri upratovaní kdejakej uniknutej kvapky 5x denne! DENSORB® sorbenty Vám jednoducho prinášajú dlhú životnosť a tým i čisté a bezpečné prostredie.


DENSORB sorbenty: Kapilárny efekt v praxi


Váš sorbent na dosah ruky!