Koronavírus a my

Vážení obchodní priatelia,

v posledných niekoľkých dňoch a týždňoch sa po celom svete rozšírili správy o novom infekčnom ochorení. To, čo sa zdalo byť ďaleko, sa rýchlo dostalo nielen do Európy, ale i priamo k nám do Českej republiky. Pevne veríme, že sa Vám i Vašim kolegom darí dobre a dúfame, že to tak zostane.  

Takmer bežná prevádzka:
Aby sme sa vyvarovali možným rizikám, vykonali sme neodkladné bezpečnostné opatrenia a naša výroba vďaka tomu pokračuje aktuálne takmer bez obmedzenia. V súčasnej dobe nemáme hlásené reštrikcie ani zo strany väčšiny našich dodávateľov. Denne preverujeme aktuálnu situáciu so stavom tovaru na sklade a snažíme sa optimalizovať dodacie lehoty. Vzhľadom k transportným a logistickým problémom môže však momentálne dochádzať k oneskoreniu dodávok, preto Vás prosíme o zhovievavosť.

Sme tu pre Vás:
I naďalej sme pripravení odpovedať na Vaše akékoľvek otázky, nielen ohľadom stavu Vašej objednávky alebo dodacích termínov. A i napriek tomu, že je v súčasnej dobe zložité navštívit Vás priamo u Vás na mieste, sú naši odborníci pripravení poradiť Vám aspoň telefonicky alebo online. S pomocou dlhoročných skúseností a profesionálnych analýz potrieb identifikujú Vaše požiadavky a ponúknu Vám riešenie na mieru.

Ostávajte opatrní a držte sa.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu vždy pre Vás.S priateľskými pozdravmi

Ing. Jan Matějka
-konateľ-

 

 

Zavolajte nám

Naši špecialisti predaja sú Vám i naďalej k dispozícii tak, ako ste boli doposiaľ zvyknutí.
(po-pia: 8-16 hod)

Bezplatné odborné poradenstvo a príjem objednávok:
0800 11 80 70

Zavolajte nám

NOVÉ: Chatujte s nami

Samozrejme sme tu pre Vás i online. Kontaktovať nás môžete ako obyčajne e-mailom alebo prostredníctvom novo vytvoreného chatu.
(po-pia: 8-16 hod)

E-Mail:
obchod@denios.sk


Chat spustíte jednoducho kliknutím na tlačítko "Chat" v pravom dolnom rohu.