Novinky 2021

Bezpečnosť v roku 2021 v novom kabáte

Ako autor a výrobca premyslených produktov pre dnešnú ekologicky zmýšľajúcu dobu ponúkame existujúce aj nové produkty a servis, ktoré poskytujú dokonalú ochranu ľuďom aj prírodným zdrojom. Objavte rad noviniek zo sveta DENIOS práve teraz.


DENIOS katalóg 2021

Kompletný program pre ochranu životného prostredia a bezpečnosť práce

V našom novom katalógu nájdete na viac ako 700 stránkach v praxi osvedčené produkty, ale aj zaujímavé novinky z oblasti:

  • skladovania nebezpečných látok,
  • manipulácie s nebezpečnými látkami,
  • čerpacích nádrží a nádob,
  • bezpečnosti práce,
  • čistenia a likvidácie,
  • vybavenia prevádzok.

Okrem toho nájdete v katalógu DENIOS tiež info stránky, na ktorých sa s Vami podelíme o naše rozsiahle know-how a odborné znalosti z oblasti legislatívy, predstavíme Vám praktické tipy pre výber správneho produktu aj riadnu údržbu a servis našich produktov. Na nič už nečakajte a začnite s listovaním online verzie katalógu ešte teraz.

Listovať online

DENIOS katalóg 2021

Produktové novinky 2021

Depoty na nebezpečné látky s praktickými roletami

Veľmi obľúbené depoty na nebezpečné látky PolySafe z vysoko odolného polyetylénu sú teraz k dodaniu tiež s priestorovo úspornou roletou. Tento variant dverí predstavuje optimálne riešenie pre umiestnenie do stiesnených priestorov a zaisťuje kompaktný skladovací priestor pre sudy a malé nádoby. To Vám poskytne napríklad viac priestoru pre vnútorné dopravné trasy.


Záchytné vane pro-line s integrovaným indikátorom naplnenia

Únik kvapaliny do záchytnej vane je nutné bleskurýchlo odstrániť. Nielen preto, že je dôležité čo najskôr obnoviť zákonom predpísaný záchytný objem, ale tiež preto, aby sa zamedzilo možnému uvoľňovaniu nebezpečných výparov z uniknutej látky. Nové záchytné vane pro-line Vám uľahčia vykonávanie optických kontrol: mrežové rošty sú totiž vybavené integrovaným indikátorom naplnenia. Ak sa nachádza v záchytnej vani kvapalina, zistíte to pomocou červeného plastového kolíka. Odpadne Vám tak nutnosť vykonávania vizuálnych kontrol spojených s otravným odpratávaním nádob z mrežového roštu, aby ho bolo možné fyzicky nadvihnúť a záchytnú vaňu skontrolovať.


Optimalizovaná konštrukcia IBC záchytných vaní - ušetríte 18% skladovacej plochy!

Povinnosťou konštruktéra je navrhnúť dizajn a konštrukciu záchytnej vane tak, aby bola nekompromisne funkčná. Preto naši inžinieri neustále pracujú na optimalizácii našich produktov. Nová generácia záchytných vaní od DENIOS pre 2 IBC nádrže Vás presvedčí svojou šírkou, ktorá bola zredukovaná o 18% - to Vám umožní priestorovo úspornejšie skladovanie nebezpečných látok. Zákonom predpísaný záchytný objem 1.000 litrov je samozrejme dodržaný a IBC nádrž tak môže byť na záchytnú vaňu bez problémov umiestnená.