*Zrušiť odber kedykoľvek

S nami budete vždy v obraze!

Zákazníci spoločnosti DENIOS vedia vždy viac – najmä ak  odoberajú náš newsletter! Zaregistrujte sa zdarma k odberu newlettera a zostaňte vždy v obraze. Čo všetko registráciou získate?

  • Odborné tipy a zaujímavé informácie k problematike skladovania nebezpečných látok a bezpečnosti práce

  • Nové príručky, zaujímavé fakty, užívateľské videá a užitočné tipy pre každodennú prax

  • Zaujímavé prípadové štúdie a príklady z praxe

  • Informácie o zaujímavých ponukách a zľavách

  • Informácie o aktuálnom dianí v spoločnosti DENIOS, napríklad o plánovaných akciách, školeniach či účasti na veľtrhoch

  • Informácie o nových produktoch a inováciách – s našim newsletterom budete o všetkom vedieť ako prví!


Rozširujte si pravidelne obzor!

Popri našich produktoch by sme Vám radi ponúkli tiež tie najužitočnejšie rady týkajúce sa skladovania nebezpečných látok, manipulácie s nebezpečnými látkami a bezpečnosti práce. Pokiaľ je človek včas a správne informovaný, sú tak efektívne minimalizované riziká plynúce z kažodenných činností. Náš newsletter Vám poskytne vždy nielen najnovšie informácie o produktoch, ale tiež Vám prinesie rad zaujímavých informácií a odborných tipov použiteľných v každodennej praxi. Môžete sa tešiť na zaujímavé prípadové štúdie, informačné príručky, užívateľské videá a mnoho iného. DENIOS newsletter Vás tiež informuje o aktuálnych ponukách, takže nič zaujímavé Vás neminie!

Prihlásenie k odberu DENIOS newslettera je jednoduché: stačí zadať e-mailovú adresu do registračného formulára a kliknúť na tlačidlo „Prihlásiť k odberu“. Následne od nás obdržíte e-mail so žiadosťou o potvrdenie registrácie, tu kliknete na zobrazený odkaz. Potom už od nás budete pravidelne dostávať DENIOS newsletter priamo do Vašej e-mailovej schránky. Odber DENIOS newslettera môžete samozrejme kedykoľvek opäť zrušiť.

Pozrite sa na malú ukážku, tu je zopár príkladov DENIOS newsletterov: