6 výhod skladacích záchytných váň

6 hlavných výhod, ktorými Vás poteší skladacia záchytná vaňa

Skladacia záchytná vaňa - príklad použitia

Premýšľate o nákupe skladacej záchytnej vane a stále sa nemôžete rozhodnúť? Máme pre Vás 6 hlavých výhod, ktoré so sebou skladacia záchytná vaňa prináša a ktoré Vám pomôžu pri rozodovaní!

 1. Uskladniteľnosť
 2. Obrovským prínosom skladacej záchytnej vane je jej uskladniteľnosť. Skladaciu záchytnú vaňu môžete mať neustále po ruke, a napriek tomu o ňu nemusíte zakopnúť! Skladacia záchytná vaňa predstavuje ideálnu voľbu, ak potrebujete mobilné riešenie, ktoré môžete mať stále so sebou a v pohotovosti. K skladacej záchytnej vani je možné priobjednať praktickú prepravnú tašku pre pohodlné premiestňovanie vane z miesta na miesto. Skladaciu záchytnú vaňu môžete voziť neustále so sebou, napr. v servisnom, pohotovostnom či vysokozdvižnom vozíku.

 3. Bezpečnosť
 4. Skladacia záchytná vaňa je konštruovaná spôsobom, že hoci je skladacia, je celkom bezpečná a neprepustí ani kvapku zachytenej kvapaliny.

 5. Tvarovateľnosť
 6. Ďalšou skvelou a veľmi praktickou vlastnosťou skladacej vane od DENIOSu je jej tvarovateľnosť. Skladaciu záchytnú vaňu je možné vytvarovať okolo prekážky, ako je napr. stĺp či roh steny, alebo ju tvarovo prispôsoboť priestoru.

 7. Jednoduchá manipulácia
 8. Vďaka jednoduchému a rýchlemu zloženiu môže byť skladacia záchytná vaňa vždy okamžite pripravená na použitie ako prevencia pred nechceným znečistením okolia nebezpečnými látkami. Pretože je zloženie tejto záchytnej vane naozaj veľmi jednoduché a rýchle, je ju možné použiť i prípade už vzniknutej havárie pre zmiernenie dopadov na okolité prostredie.

 9. Vysoká odolnosť
 10. Skladacia záchytná vaňa je odolná voči vykurovacím olejom, nafte, hydraulickým olejom a ďalším chemickým látkam. Po použití je možné skladaciu záchytnú vaňu jednoducho vyčistiť, zložiť a v budúcnosti opakovane použiť.

 11. Multifunkčnosť
 12. Skladacia záchytná vaňa je ideálna pre použitie ako prevencia vysokých nákladov v prípade náhodného úniku nebezpečných látok. Je však možné použiť ju i v prípade vzniknutej havárie pre zachytenie unikajúcich látok a teda pre zmiernenie jej následkov. Okrem zachytávania nebezpečných látok je vhodná tiež pre ich krátkodobé skladovanie. Napríklad do záchytnej vane s objemom 210 litrov je možné bez problémov umiestniť europaletu. Skladacia záchytná vaňa je určená pre kvapalné, polotuhé i sypké látky. Je možné ju použiť i v rozloženom stave ako plachtu. Špeciálna konštrukcia skladacej vane umožňuje jej využitie v ťažko prístupných miestach.

Skladacia záchytná vaňa od DENIOSu je v ponuke so záchytným objemom od 25 l do 1600 l. Celkovú ponuku skladacích záchytných váň nájdete v našom e-shope.