Bezpečnostné zrkadlá

Dopravné a priemyselné zrkadlá od DENIOSu pre dokonalý rozhľad

Bezpečnostné dopravné a priemyselné zrkadlá

Do našej ponuky sme najnovšie zaradili priemyselné a dopravné zrkadlá pre zvýšenie bezpečnosti práce napr. v podnikových priestoroch.

Okrem toho bezpečnostné zrkadlá tiež napomáhajú ochrane Vášho majetku a tovaru. V našej ponuke nájdete priemyselné zrkadlá pre zvýšenie prehľadnosti na potenciálne nebezpečných miestach vo vnútri alebo mimo budov, napr. vo výrobných halách, skladoch či vonkajších firemných priestoroch.

Panoramatické zrkadlá umožňujú rozšíriť zorný uhol i do miest, kde nie je za normálnych okolností dobre vidieť a mať tak neustále dostatočný prehľad o aktuálnej situácii. Pomôžu tak napríklad upozorniť zamestnanca na blížiaci sa vysokodvožný vozík a obsluhu vozíka zasa na prítomnosť prekážky na trase. Dopravné zrkadlá sú vyrobené z materiálov vysoko odolných voči poveternostným vplyvom a je ich možné umiestniť tiež vo vonkajších priestoroch.

V našej ponuke nájdete i hemisférické zrkadlá, ktoré vďaka svojmu vypuklému tvaru ponúkajú pohľad pre kontrolu až 4 smerov naraz s pozorovacím uhlom 360°. Sú vyrobené z akrylového skla a sú určené pre vnútorné využitie. Hemisférické zrkadlá s pozorovacím uhlom až 360° sú určené k montáži na strop. K montáži na stenu sú určené hemisférické zrkadá s pozorovacím uhlom 180° určené ku kontrole 3 smerov.

Celkovú ponuku bezpečnostých zrkadiel nájdete na našom e-shope.