DENIOS na PYROSe

Stretnime sa v dňoch 29.5. - 1.6.2019 v Brne na PYROSe

DENIOS stánok na PYROSe

Týmto by sme Vás radi pozvali na spoločné stretnutie na Medzinárodnom veľtrhu požiarnej techniky a služieb PYROS v Brne, ktorý sa koná v budúcom týždni od 29.5. až do 1.6.2019. Nájdete nás v stránku č. 9 v pavilóne F. Aj tento rok privezieme rad zaujímavých produktov a noviniek pre bezpečné skladovanie a manipuláciu s nebezpečnými látkami, ktoré si budete môcť zblízka prezrieť a osobne vyskúšať. Už teraz sa môžete tešiť na protipožiarnu skriňu Scoper Slim s vertikálne výsuvnými modulmi, špeciálnu skriňu na skladovanie batérií typ SmartStore, bezpečnostné kanistre a nádoby FACON, protiúnavové rohože, nájazdovú ochranu typ Castra, rôzne druhy sorbentov a rad ďalších produktov.

Nebude chýbať ani záchytná vaňa. V našom stánku nájdete plastovú záchytnú vaňu typ PolySafe Euroline F2-200 pre dva sudy, skladovaciu záchytnú vaňu či regál na nebezpečné látky, vrátane oceľovej záchytnej vane.

Pre udržiavanie konštantnej teploty nebezpečných látok citlivých na teplotu sú skvelým pomocníkom tepelné plášte. Sú v ponuke vo variante pre IBC, sudy alebo plynové fľaše. Na PYROSE si budete môcť prezrieť tepelný plášť na 200 l sudy typ HM 3.A.

Vhodná príprava sa vždy oplatí. S DENSORB havarijnou súpravou sorbentov budete schopní rýchlo a bezpečne zasiahnuť v boji s uniknutými nebezpečnými kvapalinami. O vysokej kvalite našich havarijných sorpčných súprav sa budete môcť presvedčiť sami priamo v našom stánku, kde bude vystavená DENSORB havarijná súprava sorbentov ŠPECIÁL v červenom prepravnom vozíku s absorpčnou kapacitou 83 l.

Tohtoročnou novinkou v našom sortimente sú i mobilné čerpacie nádrže na naftu, benzín alebo močovinu typ Caddy. Sú v ponuke v objemoch 55 l alebo 110 l s ručným či elektrickým čerpadlom a majú povolenie k medzinárodnej preprave dľa ADR. Ani táto novinka v našom stánku nebude chýbať!

Tešíme sa na Vašu návštevu!