Medzinárodný strojárenský veľtrh v Brne 2019

Navštívte náš stánok od 7.10. – 11.10. 2019 na Medzinárodnom strojárenskom veľtrhu v Brne

Ako každý rok, i v tomto roku, predstavíme našu ponuku a služby na Medzinárodnom strojárenskom veľtrhu , ktorý sa koná na brnenskom výstavisku v dňoch 7.10. – 11.10. 2019.

Môžete sa tešiť na obľúbené produkty pre bezpečnú manipuláciu a skladovanie nebezpečných látok.
Prestavíme Vám,  napr. nový cenový koncept oceľových záchytných vaní rôznych veľkostí, plastové záchytné vane na malé nádoby typ SC-P, havarijnú  sorpčnú sadu v prepravnom vozíku, sorpčné roly, uzmeňovacie svorky, očné vymývačky, sudovú  zdvižku Secu Ex vhodnú do prostredia so zvýšeným nebezpečenstvom výbuchu a množstvo ďalších produktov.

Súčasťou našej expozície budú i zaujímavé novinky, ktoré  v tomto roku obohatili náš sortiment. Možno ste už započuli niečo o problematike bezpečného skladovania batérií, o ktorej sa dnes hovorí čím ďalej častejšie. Špeciálne skrine na batérie od DENIOSu sú vyvinuté pre skladovanie Li-Ion batérií a Vy si  ju v tomto roku v našom stánku budete môcť  zblízka  prezrieť. Ďalšou novinkou v našom sortimente sú plastové boxy na Li-Ion batérie so špeciálnymi guličkami PyroBubbles, ktoré dokážu spoľahlivo zahasiť vznikajúci oheň.

Počas celej doby  trvania veľtrhu Vám už tradične budeme k dispozícii a zodpovieme Vám Vaše prípadné otázky, týkajúce sa našich produktov a problematiky skladovania nebezpečných látok.

Našu expozíciu nájdete v pavilóne A2, stánok č. 35.