Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne 2017

Navštívte DENIOS od 9.10 – 13.10.2017 na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne

Spoločnosť DENIOS predstaví už tradične rad svojich výrobkov na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne. Tohtoročný 59. ročník veľtrhu sa koná opäť na brnenskom výstavisku v dňoch 9.10. – 13.10.2017.

Môžete sa tešiť na výrobky z oblasti bezpečného skladovania a manipulácie s nebezpečnými látkami, akú sú napr. oceľové záchytné vane rôznych veľkostí či sudová zdvižka Secu Ex s nastaviteľným podvozkom, ktorá je vhodná do prostredia so zvýšeným nebezpečenstvom explózie.

Ďalej na Vás bude čakať bezpečnostná skriňa s najvyššou požiarnou odolnosťou až 90 minút - vhodná pre skladovanie horľavín a iných nebezpečných látok, elektrické sudové čerpadlo pre agresívne chemikálie, protiúnavové rohože, regál na nebezpečné látky, magnetická metla a mnoho ďalších zaujímavých výrobkov.

Proti nechceným únikom látok je neoceniteľným pomocníkom sorpčná havarijná súprava DENSORB, ktorá bude tiež súčasťou expozície.

V neposlednom rade Vám predstavíme novinku tohto roka – vozík na sudy Secu Comfort pre jednoduchú a bezpečnú manipuláciu a transport oceľových a plastových sudov. O tom sa môžete presvedčiť osobne a sudový vozíky si samozrejme vyskúšať!

Počas celej doby konania veľtrhu Vám už tradične budú k dispozícii naši odborníci, ktorí Vám ochotne zodpovedia Vaše otázky týkajúce sa problematiky skladovania nebezpečných látok.

Našu expozíciu nájdete v pavilóne A2, stánok č. 30.

Tešíme sa na Vašu návštevu!