Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne 2018

Navštívte nás 1.10 – 5.10.2018 na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne

DENIOS stánok na MSV v Brne

Tak, ako v predchádzajúcich rokoch, i tento rok sa zúčastníme Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Brne v role vystavovateľa s radom zaujímavých exponátov. I tento ročník sa koná na brnenskom výstavisku a to v dňoch 1.10 – 5.10.2018.

Dominantou expozície bude tepelne izolovaný depot na nebezpečné látky SolidMaxx CH 1.1-ISO s integrovanou záchytnou vaňou k predpisovému skladovaniu vodu ohrozujúcich látok, v ktorom je možné po pripojení technického vetrania skladovať tiež horľaviny. Nebudú chýbať ani niektoré tohtoročné novinky, ako sú špeciálne plastové záchytné vane typ SC-P s plastovým roštom a indikátorom miery naplnenia s objemom 20, 30 a 40 l či odrážacie kolobežky pre rýchlu vnútropodnikovú prepravu drobného tovaru či materiálu, ktoré si budete môcť sami vyskúšať.

V neposlednom rade si budete môcť osobne prezrieť a vyskúšať bezpečnostnú protipožiarnu skriňu typ Scoper Slim s požiarnou odolnosťou 90 minút pre skladovanie horľavín, ktorej koncept je výsledkom kombinácie inovatívnych technológií a požiadaviek na vysokú bezpečnosť a funkčnosť. Protipožiarne skrine Scoper sú sériovo vybavené automatickými výsuvnými modulmi, ktoré sa samy vysunú po stlačení tlačidla a následne sa po 60 sekundách tiež samy automaticky zasunú.

Ďalej sa môžete tešiť na rad ďalších výrobkov pre bezpečné skladovanie a manipuláciu s nebezpečnými látkami, ako je napr. záchytná vaňa Ultra Safe, plastová záchytná vaňa PolySafe Euroline či sudová zdvižka Secu Ex so sudovými kliešťami alebo obracačom sudov, ktorá je technicky prispôsobená pre prostredie so zvýšeným nebezpečenstvom výbuchu.

Vašej pozornosti neunikne ani magnetická metla pre separáciu a upratovanie kovových častíc, sorpčná havarijná súprava DENSORB, rôzne bezpečnostné nádoby na nebezpečné látky a mnoho ďalších výrobkov.

Počas celého veľtrhu Vám už tradične budú k dispozícii naši odborníci, ktorí Vám ochotne zodpovedia Vaše prípadné otázky týkajúce sa problematiky manipulácie a skladovania nebezpečných látok. Vzhľadom k tomu, že v tomto roku oslavujeme 20 rokov pôsobenia na trhu a zároveň je tento rok 100. výročím vzniku ČSR, rozhodli sme sa naše pôsobenie na veľtrhu pojať československy a v stánku na Vás bude čakať tím obchodných zástupcov z Čiech i Slovenska.

Našu expozíciu nájdete v pavilóne A2, stánok č. 30.

Tešíme sa na Vašu návštevu!