Nájazdová a protinárazová ochrana

Chráňte Váš majetok i Vašich zamestnancov!

Nájazdová a protinárazová ochrana

Bezpečnosť – jeden z najskloňovanejších pojmov v súvislosti s vykonávaním akejkoľvek činnosti, ktorá má vplyv na ľudské zdravie či ochranu životného prostredia. Okrem dostatočnej bezpečnosti pre Vašich zamestnancov Vám DENIOS pomôže zabezpečiť i dokonalú ochranu pre Vaše vybavenie a stroje v skladoch, výrobných halách, na parkoviskách a v ďalších priestoroch, kde je treba. Vďaka produktom nájazdovej a protinárazovej ochrany dômyselne predídete vysokým nákladom na opravy a údržbu, príp. vyplácaniu odškodného za vzniknuté úrazy. Pomocou týchto produktov v signálnych výstražných farbách urobíte rizikové miesta viditeľné. Tieto farby všeobecne vyvolávajú v ľudskom podvedomí ostražitosť a zamestnanci tak budú automaticky v takto optimalizovaných priestoroch obozretnejší.

Protinárazové ochranné oblúky, bezpečnostné stĺpiky, oblúkové nárazníky, ochranné zábradlia i ochrana rohov a hrán Vám pomôžu bezpečne oddeliť a vymedziť vnútropodnikové dopravné cesty pre vysokozdvižné a manipulačné vozíky v oblasti so zvýšeným pohybom osôb. Absorbujú prípadné nárazy a zabraňujú poškodeniu podnikového inventára i poranenia osôb.

Ochráňte Vaše voľne stojace piliere, stĺpy, dverové zárubne, regálové opory a pod. Nájazdová ochrana plôch, profilov, rohov a hrán, ochranné profily, parkovacie dorazy k rampe, to všetko prispieva k vyššej bezpečnosti vo frekventovaných skladových a výrobných priestoroch, na parkoviskách a pod.

Mobilné zábrany, parkovacie zábrany či vymedzovacie stĺpiky Vám pomôžu dočasne alebo trvale zabezpečiť a vymedziť stavenisko, špeciálne priestory či cesty určené pre pohyb osôb.

V DENIOS ponuke nájdete širokú ponuku a protinárazové ochrany s mnohostranným využitím vo výrobných, skladových a ďalších priestoroch.