Nové značenie záchytných vaní

Nové značenie záchytných vaní

Tento rok priniesol do nášho sortimentu i zopár zmien a jednou z nich je nové značenie záchytných vaní z ocele. Všetky oceľové záchytné vane sú teraz rozdelené do troch kategórií - base-line, classic-line a pre-line, ktoré možno charakterizovať niekoľkými základnými vlastnosťami.

Rad base-line Vám poskytne dostatečnú „základnú výbavu“ pre bezpečné skladovanie nebezpečných látok, ktorá zodpovedá všetkým zákonným požiadavkám. Vyznačuje sa predovšetkým veľmi dobrým pomerom cena / výkon.

Rad classic–line zahŕňa najširšiu ponuku záchytných vaní. Ide o vysoko kvalitné produkty osvedčené v praxi, ku ktorým sa naši zákazníci neustále vracajú. Na záchytné vane classic-line poskytujeme záruku až 5 rokov.

Rad pro-line už predstavuje určitý nadštandard. Po záchytných vaniach pro-line väčšinou siahajú zákazníci, ktorí pre seba chcú to najlepšie. Na tieto záchytné vane je poskytovaná záruka 10 rokov.

Všetky tri kategórie sú naviac od seba farebne odlíšené. Záchytné vane basic-line sú lakované na oranžovo, záchytné vane classic-line sú dodávané v „modrom kabáte“ alebo len pozinkované a rad pro-line zahŕňa, až na výnimky, záchytné vane z nerezu, v elegantnej sivej farbe či v pozinku.

Viac informácií k novému značenie záchytných vaní nájdete tu.