Novinka roka 2017 – sudová skriňa SolidMaxx

Novinkou tohto roka je sudová skriňa SolidMaxx pre predpisové skladovanie a stáčanie vodu ohrozujúcich látok a pre pasívne skladovanie horľavín

Sudová skriňa SolidMaxx v lakovanej a zinkovanej verzii

Sudová skriňa SolidMaxx v tepelne izolovanej verzii

Často býva ekonomickejšie udržiavať väčšie množstvo zásob potrebných nebezpečných látok, pretože priestorovo úsporné skladovanie väčších nádob s týmito médiami je pre optimalizáciu výroby stále dôležitejšie. S kapacitou až 2 IBC alebo 8 sudov á 200 litrov posyktujú pre tento účel novovyvinuté sudové skrine na nebezpečné látky radu SolidMaxx optimálne podmienky.

Skladovanie či stáčanie „toť otázka!“
Núdzová sudová skriňa na nebezpečné látky SolidMaxx je vhodná pre predpisové skladovanie vodu ohrozujúcich látok a horľavín. Stabilná oceľová konštrukcia s integrovanou záchytnou vaňou je odolná voči korózii a praktické detaily , ako napr. integrovaný odvod dažďovej vody, umožňujú tiež vonkajšie osadenie tejto záchytnej vane. Verzia sudovej skrine SolidMaxx s vyššou vnútornou výškou umožňuje pridanie stáčacieho podstavca pod skladovanú nádobu. Tieto stáčacie podstavce sú v ponuke samostatne a vďaka nim môže sudová skriňa okrem skladovacej funkcie, plniť i funkciu stáčacej stanice pre nebezpečné látky.

Individuálny design
Nové sudové skrine na nebezpečné látky SolidMaxx sú v ponuke v 10 rôznych verziách. Súčasťou každej verzie je integrovaná záchytná vaňa so záchytným objemom 1000 litrov a okrem pozinkovanej či lakovanej verzie, je možné SolidMaxx dodať tiež v tepelne izolovanej verzii pre mrazuvzdorné skladovanie. K sudovej skrini je možné doobjednať celý rad príslušenstva, ako napr. technické vetranie či vykurovanie k temperovanému skladovaniu alebo plastové vložky do záchytnej vane pre skladovanie agresívnych médií. Integrované nožičky so svetlou výškou 100 mm umožňujú jednoduché premiestňovanie sudovej skrine pomocou vysokozdvižného vozíka či paleťáka.