Paletové regály na nebezpečné látky

Paletové regály pre nebezpečné látky od DENIOSu so záchytnou vaňou pre bezpečné skladovanie nebezpečných látok

Paletový regál so záchytnou vaňou pre bezpečné skladovanie nebezpečných látok

Paletové regály pre nebezpečné látky DENIOS predstavujú skvelé riešenie pre skladovanie sudov alebo IBC nádrží na paletách, prípadne roštoch. DENIOS paletové regály sú využiteľné v malých i veľkých skladových priestoroch, pretože ich konštrukcia umožňuje optimálne využitie každého skladového priestoru.

Jednotlivé regálové komponenty sú vyrobené v súlade s platnými normami a bezpečnostnými predpismi. Regálové stojky paletových regálov DENIOS sú pozinkované a traverzy výškovo nastaviteľné v rastri po 50 mm, sú práškovo lakované. Paletové regály DENIOS sú vyrábané s rôznou nosnosťou v 3 rôznych šírkach regálového poľa a to: 1800 mm, 2700 mm a 3300 mm.

DENIOS paletové regály pre nebezpečné látky sú dodávané vrátane nepriepustnej záchytnej vane z plastu alebo ocele. Pre výber materiálu záchytnej vane je dôležité poznať druh nebezpečnej látky, ktorá by mala byť na paletových regáloch uskladnená. Oceľová záchytná vaňa je určená pre skladovanie horľavín (H224-226) a vodu ohrozujúcich látok všetkých tried. Pre skladovanie vodu ohrozujúcich látok všetkých tried je možné tiež použiť plastovú záchytnú vaňu, ktorá však už nie je vhodná pre skladovanie horľavín a nájde svoje uplatnenie predovšetkým pri skladovaní agresívnych chemikálií, ako sú napr. kyseliny a lúhy.

Paletové regály na nebezpečné látky dodávame rozložené, vr. návodu k montáži. Regálové polia sa štandardne skladajú z 2 alebo 3 skladovacích úrovní, pričom ako príslušenstvo je možné priobjednať roštové zinkované police pre priame postavenie jednotlivých sudov či IBC bez nutnosti použitia palety.

Výhody DENIOS paletových regálov pre nebezpečné látky:

  • efektívne využitie priestoru,
  • vysoká stabilita a bezpečnosť,
  • odolná záchytná vaňa,
  • predpisové skladovanie nebezpečných látok,
  • jednoduchá obsluha,
  • rýchla a jednoduchá montáž.

Celkový prehľad našich paletových regálov pre nebezpečné látky nájdete v našom e-shope!