Záchytná vaňa PolySafe Euro

Záchytná vaňa PolySafe Euro na 21 spôsobov

Záchytné vane PolySafe Euro pre 200 l sudy

Tak ako všetky záchytné vane z plastu, tak i záchytná vaňa typu PolySafe Euro je ideálnym riešením pre bezpečné skladovanie agresívnych látok, ako sú napr. oleje, kyseliny či lúhy. Polyethylén, z ktorého je tento typ záchytnej vane vyrábaný, je vysoko odolný voči nárazu i veľkým teplotným výkyvom.

Záchytná vaňa PolySafe Euro je vyrábaná v rôznych variantoch, pričom základ tvorí záchytná vaňa so záchytným objemom 200 litrov alebo 60 litrov, z ktorých sa odvíjajú ďalšie varianty vyhotovenia.

Záchytná vaňa pre 200 l sudy

Záchytné vane so záchytným objemom 200 litrov tvoria základ pre verziu s nožičkami, lyžinami, kolieskami alebo je ich možné použiť ako podlahové záchytné vane. Sú určené pre skladovanie 200- litrových sudov. Každý variant je možné vybaviť buď plastovým alebo zinkovaným roštom, pričom tento typ záchytnej vane s roštom je vhodný pre 2 sudy á 200 l. Záchytnú vaňu je možné použiť i bez roštu, čím je jej skladovacia kapacita znížená na 1 sud á 200 l.

Záchytná vaňa pre 60 l sudy

Záchytná vaňa PolySafe Euro so záchytným objemom 60 litrov je v ponuke vo verzii s nožičkami, kolieskami alebo tiež ako podlahová záchytná vaňa. Tieto záchytné vane sú určené pre skladovanie 60-litrových sudov či malých nádob. I tu je možné každý variant vybaviť plastovým či zinkovaným roštom pre skladovanie 2 sudov á 60 l, variant bez roštu je určený pre uskladnenie 1 suda á 60 l.

Všetky záchytné vane typu PolySafe Euro nájdete v našom e-shope.