Záchytné vane so záchytným objemom 5 až 30 l

Záchytné vane classic-line z lakovanej ocele a záchytné vane pro-line so záchytným objemom 5 až 30 litrov s plastovými nožičkami pre skladovanie malých nádob

 

Záchytné vane so záchytným objemom 5 až 30 l

Pre uskladnenie malých nádob v menšom množstve Vám môžeme odporučiť naše záchytné vane classic-line z lakovanej ocele alebo záchytné vane pro-line z nerezu. Ide o kompaktné záchytné vane na malé nádoby, ktoré sú v ponuke v 6 rôznych veľkostiach so záchytným objemom od 5 do 30 l. Vďaka premyslenému designu ich je možné postaviť priamo na pracovné stoly či dielenské ponky. Tieto záchytné vane sú vybavené plastovými nožičkami, ktoré sú šetrné k podlahe a tvoria svetlú výšku vane 20 mm. Sú v ponuke vo verzii bez roštu pre priame umiestnenie malých nádob vo vnútri vane alebo verzie s roštom z dierovaného nerezového (typ pro-line) alebo zinkovaného (typ classic-line) plechu.

Oceľové záchytné vane classic-line sú prášovo lakované a sú schválené pre skladovanie horľavín (H224-226) a vodu ohrozujúcich látok všetkých tried. Záchytné vane pro line sú vyrobené z nerezu, sú odolné voči korózii a okrem skladovania horľavín a vodu ohrozujúcich látok je na nich možné skladovať tiež agresívne chemikálie.

Celkovú ponuku záchytných vaní classic-line a pro-line so záchytným objemom 5 až 30 litrov nájdete v našom e-shope.