Headerbild_e-procurement

E-procurement & riešenie pre veľké firmy

DENIOS je vďaka svojim 15ročným skúsenostiam v e-business, tým správnym partnerom pre veľké firmy. Inak povedané, e-procurement je pre nás štandard a to v 14 jazykoch, s viac ako 200 aktívnymi elektronickými katalógmi a 14.000 produktmi. Ponúkame Vám, ako vývojár, výrobca a dodávateľ, najväčší sortiment produktov pre bezpečné skladovanie nebezpečných látok a bezpečnosť práce. A nielen to! Všetko sme prispôsobili Vašim individuálnym požiadavkám a platnej legislatíve príslušných krajín. Našim najväčším zákazníkom ponúkame rámcové zmluvy, garantované podmienky, zaistenie revízií a vďaka exkluzívnym podmienkam tiež výhody z nákupu.

Z čoho presne môžete ťažiť práve Vy? Dohodnite si schôdzku s našimi obchodníkmi a e-procurement špecialistami a dozviete sa viac.


Šetrite rozumne!

Najmä u produktov s nízkou nákupnou cenou (spotrebný materiál, ako sú napríklad záchytné vane na malé nádoby), vznikajú náklady na spracovanie, ktoré presahujú hodnotu produktu. Použitím digitálneho katalógu ale môžete v nižšie uvedených oblastiach dosiahnuť úspory procesných nákladov až o 30 %:

Stanovenie a schválenie požiadavky
Stanovenie a schválenie požiadavky
Výber dodávateľa
Výber dodávateľa
Platba / dobropis
Platba / dobropis
Súlad s Vaším procesným reťazcom / zaistenie revízie
Súlad s Vaším procesným reťazcom / zaistenie revízie
Bezpečný proces objednania
Bezpečný proces objednania

E-procurement – firma firme

Elektronické zadávanie zákazok má svoje miesto v elektronickom podnikaní už dlho - túto službu aktívne využíva veľa veľkých a stredných B2B spoločností. Digitálny a individuálny katalóg dodávateľov sa importuje do ERP systému (plánovanie podnikových zdrojov) zákazníka, čo uľahčuje a zrýchľuje procesy od objednania až po dodanie. To značne zjednoduší spracovanie objednávok, zníži administratívne úsilie a s tým spojené náklady. Výhodou pre našich zákazníkov je najmä úspora času i financií, profit z garantovaných podmienok, kontrola rozpočtu a produktu a tiež možno najvyššia transparentnosť vzťahov s dodávateľmi. Výhodou pre životné prostredie je menšia spotreba papieru.


SAP Ariba doporučuje nákup v DENIOSe

Ako odborníci na e-business sa už niekoľko rokov pohybujeme na digitálnom trhu SAP Ariba Network, na ktorom sa prezentujú obchodní partneri zo 190 krajín a uzatvárajú obchody v hodnote 3 bilióny amerických dolárov. DENIOS, ako prvá a jediná spoločnosť zo sektoru technológií pre ochranu životného prostredia, je tu doporučovaný ako referenčný dodávateľ.

Zistite, čo všetko vieme. Nebojte sa nás osloviť v oblasti ochrany životného prostredia a bezpečnosti práce, sme pre Vás tým pravým partnerom!

Prečítať (anglicky)


Naši partneri


Výhody pre Vás

  • najväčší sortiment produktov pre skladovanie a manipuláciu s nebezpečnými látkami a bezpečnosť práce, priamo od výrobcu

  • viac ako 15 rokov skúseností v elektronickom podnikaní a viac ako 180 katalógov v najrôznejších formátoch

  • k dispozícii v 14 rôznych jazykoch

  • viac ako 14.000 produktov, vrátane obrázkov, popisov a technických údajov

  • informácie o platnej legislatíve, vzťahujúce sa na použitie našich produktov – k stiahnutiu vo formáte PDF

  • priame odkazy na vhodné príslušenstvo a ďalšie varianty produktov

  • individuálne odúhlasený sortiment

  • štandard ako BMEcat, eCl@ss, UNSPSC

  • EDI rozhranie pre rýchlu výmenu dokumentov

  • OCI rozhranie pre integráciu DENIOS online shopu do Vášho ERP systému


Náš katalóg k dispozícii v 14 jazykoch

Nemec
švédsky
Angličtina
španielsky
Francúzsky
český
Poľský
Dánsky
Taliansky
Portugalský
Holandský
Nórsky
Slovenský
Fínsky

Radi Vám poradíme!

Náš medzinárodný tím skúsených odborníkov je pripravený zodpovedať všetky Vaše dotazy týkajúce sa výhod z nakupovania a e-procurementu. Je pre nás obzvlášť dôležité ponúknuť Vám také riešenie, z ktorého budete hlavne profitovať!

Požiadať o ponuku