Vielfältige Karrieremöglichkeiten in einem internationalen UnternehmenVoľné pozície

V súčasnej dobe neponúkame žiadne voľné pracovné miesto.


Spoločne na jednej lodi alebo kariéra v DENIOSe

Vysoko motivovaný team
Vysoko motivovaný team
Ekológia a bezpečnosť, perspektívny odbor
Ekológia a bezpečnosť, perspektívny odbor
Medzinárodné Know-how
Medzinárodné Know-how
Atraktívne pracovné príležitosti
Atraktívne pracovné príležitosti

Každý, kto práve začína u nového zamestnávateľa, prechádza školením. Na začiatku každého takéhoto rozhodnutia stojí presvedčenie, že sme učinili správne rozhodnutie. Koniec - koncov predsa len trávime viac času v práci ako kdekoľvek inde, preto je dôležité, aby nás práca napĺňala.

V DENIOSe pracujú ľudia, ktorých túžba po nových poznatkoch  a motivácia sú základným pilierom úspechu celej spoločnosti. Spoliehame na vzájomné pôsobenie odlišných osobností a talentov s rôznym odborným zameraním.

Pre dosiahnutie našich cieľov z hľadiska ochrany životného prostredia, bezpečnosti práce a budovania našej spoločnej budúcnosti hľadáme vysoko motivovaných zamestnancov, ktorý budú chcieť to najlepšie pre našich zákazníkov a našu firmu, ale tiež pre seba. Ak zodpovedáte tomuto profilu, neváhajte nás kontaktovať.

Ako výrobca a dodávateľ ekologických produktov v Európe, USA a Ázii prispieva DENIOS ku každodennej ochrane životného prostredia a bezpečnosti práce. Skupina DENIOS zamestnáva celosvetovo viac ako 750 zamestnancov. Každý z nich je pevne presvedčený, že treba zachovať životné prostredie pre budúce generácie.

Pre dosiahnutie tohto cieľa robíme denne všetko, čo je v našich silách!